Vəzifə üzrə hər biri 2 bal olmaqla 20 sual
İKT səriştələri üzrə hər biri 1 bal olmaqla 10 sual
Məntiq üzrə hər biri 1 bal olmaqla 10 sual
Keçid balı: minimum 35.
Müsahibə mərhələsi: Müsahibə mərhələsində namizədə 15-20 dəqiqə ərzində ixtisas üzrə açıq və praktik suallar veriləcək.
Vakant yer üzrə yerləşdirmə mərhələsi:
Müsabiqənin vakansiya seçimi mərhələsində əvvəlcə vakant yer seçmək imkanı təsərrüfat müdiri vəzifəsinə işə qəbulu üzrə müsabiqədə minimum tələbi ödəyən şəhid ailəsi üzvlərinə veriləcək.
Yerləşdirmə zamanı müsabiqəni uğurla keçən namizədlər müsahibə nəticələrinə görə müvafiq vakant yerlərə yerləşdiriləcəklər.
Eyni bal toplayan namizədlər üçün aşağıdakı meyarlara əsasən prioritet veriləcək:
Təhsil səviyyəsi(magistr, bakalavr, subbakalavr)
Təsərrüfat sahəsində iş stajının çoxluğu.
Uğurla keçib yerləşdirilməyən şəxslər isə ehtiyat kadr bazası siyahısına daxil ediləcəklər. Ehtiyat kadrlar bazasına daxil olan şəxslərin vakant vəzifəyə yerləşdirilməsi növbəti təsərrüfat müdiri vəzifəsinə işə qəbul müsabiqəsinin elan olunmasına qədər həyata keçirilə bilər, lakin iki ildən artıq müddəti nəzərdə tutulmur.
Müsabiqədə iştirak edən namizədlərə uğurlar arzulayırıq!
Müsabiqədə iştirak etmək üçün qeydiyyat: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRUcvlzF5YsRyuExKRHkxyYA8m24zoXiBMF1GWIf5tltvL4A/viewform?usp=header
Nəzərinizə çatdırılır ki, məlumatların düzgünlüyü ilə bağlı məsuliyyəti namizəd özü daşıyır. Məlumatlarda uyğunsuzluq olduğu təqdirdə müsabiqənin istənilən mərhələsində həmin namizəd üçün işə qəbul prosesi dayandırıla bilər. Xahiş olunur ki, məlumatları daxil edərkən diqqətli olasınız.